HOTELY, KANCELÁŘE A RESTAURACE

HOTELY

Čištění koberců Praha - profesionální čištění koberců v hotelech a restauracíchStrojové extrakční čištění v hotelích přispívá k dobrému jménu daného hotelu, ale i k celkové pohodě a spokojenosti hostů.
V hotelích provádíme jak čištění koberců, sedacích souprav tak salonků křesel, ale i čalouněného obložení hotelových nebo V.I.P klubů.
Neméně důležité a o solidnosti a komfortu hovořící je taktéž nezbytné pravidelné čištění matrací na hotelových pokojích. Hosté si jistě všimnou že postel na které u Vás v hotelu spí je čistá a voňavá. V poslední době hotely uvádí ve svých rešerších jak pravidelně dbají na čistotu lůžek . I podle těchto informací dnes hosté hotely vybírají.
Není divu vždyť na hotelovém pokoji se během jednoho měsíce vystřídá tolik hostů, že dbát na čistotu a hygienu se určitě vyplatí. Nemluvě o počtu hostů za jeden rok.
Vzhledem k obrovskému počtu střídajících se hostů si těžko dokážeme představit na čem můžeme spát pokud hotel nenechává pravidelně tyto lůžka čistit, Když vezmeme v úvahu, že každý host se více či méně potí z těla mu odpadávají mikroskopické částečky odumřelé kůže a tělní maz tak po nějaké době spát na takovéto matraci nemusí být zrovna příjemné a ani zdravotně nezávadné.
V rámci hotelových provozů a zachování jejich úrovně a standardu  doporučujeme provádět čištění matrací nejméně 3x do roka . Taktéž 3x do roka doporučujeme čištění koberců. Pohyb hostů je opravdu nadměrný.

Čištění koberců Praha

Používáme Protialergické a Antialergické čistící přípravky odstraňující parazity, roztoče, plísně, bakterie, prach a špínu. Více v sekci Jste alergik …

 

 RESTAURACE

profesionální čištění koberců v hotelech a restauracíchJe situace podobná co do počtu hostů, kteří restauraci navštíví a přinesou sebou z ulice spoustu nečistot, roztočů, plísní a parazitů.
Občas se stane že na koberec, židli či křeslo se něco vylije popřípadě něco upadne.
Všechny tyto prostory včetně čalouněného nábytku by měli být taktéž pravidelně čištěny, aby hosté měli pocit, že navštěvují restauraci čistou a na úrovni.
Spousta restaurací v současné době nechává strojově čistit své provozy nejméně 2x ročně a to je i naše minimální doporučení.

 

KANCELÁŘSKÉ A VEŘEJNÉ PROSTORY

čištění koberců v restauracíchJsou opět nadměrně zatěžovány a znečišťovány vším co si lidé sebou přinesou z ulice. V tomto prostředí potom trávíte celou pracovní dobu a ani netušíte co všechno dýcháte a co kolem vás bují a žije. Doporučujeme taktéž pravidelné čištění koberců a čalouněného nábytku pro zdravější pracovní pohodlí a pro osobní vědomí, že pracovní dobu trávíte v čistém a neškodlivém prostředí
U veškerých veřejných a kancelářských prostor je dobré provádět strojové čištění nejméně 2x ročně. Na velmi znečištěné koberce ať už zátěžové nebo jiné používáme kartáčový stroj, který pod vysokým tlakem a rotací kartáčů zapracuje čistící roztok do čištěné plochy a následně tento roztok i s veškerými nečistotami odsává  pod vysokým podtlakem zpět do zásobníku stroje.
Na závěr čištěnou plochu extraktorem propláchneme a vysajeme.


Čištění koberců Praha   |  Čištění koberců v domácnosti  |  Čištění pro Alergiky  |  Čištění sedacích souprav a nábytku  |  Hotely, kanceláře a restaurace  |  Kontakt