JSTE ALERGIK, NEBO MÁTE DOMA ALERGIKA ?

Provádíme strojové čištění KOBERCŮ, SEDACÍCH SOUPRAV, KŘESEL, ŽIDLÍ, MATRACÍ, ČIŠTĚNÍ SEDAČEK A VEŠKERÉHO OSTATNÍHO ČALOUNĚNÉHO NÁBYTKU profesionálními stroji KÄRCHER včetně protialergických a antialergických čistících přípravků. Čištění koberců Praha a okolí.

Provádíme čištění koberců čistícími přípravky od firmy KÄRCHER, ale i dalších výrobců ze Švýcarska a Kanady.

Za použití těchto profesionálních čistících přípravků odstraníme z Vašich koberců, křesel, židlí a matrací všechny pro Vás a Vaše okolí nebezpečné ALERGENY, ROZTOČE, PARAZITY A PLÍSNĚ. Tyto přípravky byly vyvinuty ve spolupráci s Alergology a světovými výrobci zabývajícími se odstraňováním, neutralizování a hubením alergenů, roztočů, parazitů a plísní. Jsou certifikovány, odzkoušeny a vyráběny renomovanými firmami. Čištění koberců Praha a okolí.

 

čištění koberců čištění koberců praha čištění koberců pro alergiky
roztoči
všenka
plísně

karcher stroj, čištění koberců pro alergikyMÁTE DOMA PSÍHO, KOČIČÍHO NEBO JINÉHO MILÁČKA ?

I ten Vám domů přinese spoustu alergenů roztočů, ale i parazitů, které posbírá na procházce když si hraje, běhá a válí se po trávě kam už spousta pejsků a kočiček před Vašim miláčkem vykonala svojí potřebu. Vzájemné očuchávání a podobně taky slouží k pohodlnému přenosu všemožných parazitů. Potom se vrátíte domů a jen hodně malé procento lidí pokaždé svého miláčka ihned vykoupe – vlastně asi nikdo. No a roztoči, paraziti a spousta druhů plísní a bakterií už pohodlně bydlí s Vámi.  Občas si ho děti nebo vy sami vezmete na křeslo nebo do postele a ……  To sem ani psát nebudeme z důvodů šíření paniky.
Pokud se Vás toto týká doporučujeme z vlastních zkušeností nechat častěji vyčistit koberce, křesla matrace  atd. než u domácností kde není alergik ani zvířecí miláček.


Čištění koberců Praha   |  Čištění koberců v domácnosti  |  Čištění pro Alergiky  |  Čištění sedacích souprav a nábytku  |  Hotely, kanceláře a restaurace  |  Kontakt